Op tweede Pinksterdag zal Taste of Jazz even terugkeren op de plek waar het twaalf jaar geleden allemaal begon: De gezellige Fermerie in het Noordenbergkwartier te Deventer. Als afsluiting van het seizoen hebben we dan te gast de fantastische saxofonist Boris van der Lek met zijn quartet.
Boris van der Lek is een van de meest spelende saxofonisten in Nederland. Op zijn vijftiende bezoekt hij voor het eerst North Sea Jazz en raakt hij gefascineerd door de saxofoon. Hij maakt zich het instrument eigen door mee te spelen met platen uit de grote jazzcollectie van zijn vader.
De veelzijdige muzikant speelt vervolgens onder meer in The Boulevard Of Broken Dreams en het daaruit voortkomende de Houdini’s, The Gangbusters, Zappaband Cuccurullo Brillo Brullo en in de bands van Herman Brood, Hans Dulfer en Jules Deelder (Trio Me Reet).
Zijn debuutalbum Blue & Sentimental (2005) bevat rustige jazzstandards van onder meer Count Basie, Sonny Rollins, Thelonious Monk en Rodgers & Hart. Vanaf oktober 2006 staat de saxofonist op het podium bij concerten van de Golden Earring.
Kaartverkoop
Entree Volwassenen € 15
Ticket met sponsorbijdrage € 17,50
Entree jongeren / studenten € 5
Entree kinderen t/m 12 jaar € 0
Kinderen tot en met 12 jaar mogen gratis naar binnen, maar wij vragen u wel hieronder een (gratis) kaart voor hen te bestellen.